ЗА НАС

Haiyan Jiaye Machinery Tools Co, Ltd е основана во 2003 година. Ние сме професионално во производство и продажба на разни опрема за подигнување: хидраулични приклучоци, опрема за автоматско одржување, алати за поправка на мотоцикли и други алатки за автомобили. Ние ја освоивме акредитацијата за обезбедување на квалитет ISO9001 и повеќето од нашите производи имаат CE сертификат. Нашите производи се извезуваат во целиот свет. Со години на развој, ние сега стануваме истражување, истражување, производство и трговија со странство заедно.

Нашата верба во компанијата е „прво квалитетна, техничка иновација, добра услуга и брза испорака“. Нашата цел е да создадеме врвна марка, врвен производ и услуга од највисока класа меѓу нашите конкуренти.

 

  • / за-нас /
  • Види и самиот

    Зборовите можат многу да ви кажат многу. Проверете ја оваа галерија на фотографии за да го видите вашиот Хас од секој агол.

  • / за-нас /

Прави уште повеќе

Од најкорисна контрола за корисниците во индустријата, до нашиот иновативен Безжичен интуитивен систем за пробување (WIPS), до нашиот широк избор на вретена и менувачи на алатки, ви дозволуваме да ја конфигурирате вашата машина, така што таа работи за вас. На крајот на краиштата, знаете што ви треба подобро од секого. Дознајте повеќе за сè што нуди Хаас.

Прави уште повеќе

Изградете ја машината за мувла

Подготвени сте да ја креирате вашата нова вертикална мелница Хас? Ајде да ја најдеме вистинската машина за вашата продавница и да ја направиме своја сопствена со додавање на опциите и карактеристиките што работат за вас. ПРАВДА СЕГА